Antalya gece kulüpleri

Categories Gece Kulüpler

Antalya gece kulüpleri sabaha kadar durmaz ve sınırsız eğlence imkanı sunar. Gece kulüplerinin yaşandığı belli başlı şehirler olsa da, Antalya bu alanda en iyisidir. Birçok açıdan mükemmel bir şehir olmasıyla beraber, sizi normal hayatınızdan alıp çıkartır ve adeta farklı bir yaşama sokar. Bir gecenin nasıl geçtiğini bile anlayamamanız mümkün.

Gençseniz ya da genç hissediyorsanız, sonuna kadar eğlenmek istiyorsanız gece kulüpleri sizin için iyi bir seçim olacaktır. Gerçekten eğlence açısından baktığımızda, bu kadar yüklü dolu eğlenceyi kulüpler dışında başka yerlerde bulamazsınız. Gece hayatı için Antalya’da yaşanabilecek seçeneklerden biridir. Genel hitap kitlesi de gençlerdir. Zaten club mantığı daha çok üniversite öğrencilerine uymakta.

Şehir merkezinde iyi olarak adlandırabileceğimiz hiçbir kulüp yokken, ilçeler adeta kulüplere doymamakta. Kemer ilçesine baktığımızda, Antalya’nın en iyi 2 kulübüne sahip olduğunu görebiliriz. Diğer ilçelerde bulunun kulüplerde daha çok bu mekanlardan esinlenmiş durumda zaten. Birçok imkan ve seçenek mevcut, özellikle final sonraları köpük partilerine tanık olabilirsiniz ya da ara yıla girmeden önceki son haftalarda farklı konseptte ki partilerle karşılaşabilirsiniz. Tüm bunlar için yapmanız gereken en iyi Antalya gece kulüpleri içerisinden birini seçmek olacaktır.

En İyi Antalya Gece Kulüpleri

Şehirde bulunan en iyi kulüplerin Kemer’de olduğunu söylemiştik, şimdi bu kulüplerin tam olarak adlarını belirtebiliriz. İlk olarak Inferno’dan bahsetmemiz gerek ki kendisi birçok magazin programında veya gazetesinde aktif olarak yer almakta. Kemer’in güney bölgesinde yer alan kulüp binlerce kişiyi ağırlamak için tasarlanmış. Yukarıda bir DJ alanına sahip ve sürekli farklı isimlerle karşılaşmanız mümkün.

silhouette-702198_1280İkinci en iyi kulüp ise Auro Kemer Club. Üst katı bulunan bu kulübün tam merkezinde  DJ sahnesi bulunmakta ve sahne dört bir yanı inceleyebilmekte. Dans, eğlence vb. etkinlikler çoğunlukla alt platformda yapılmakta. Üst alan ise daha çok oturmak isteyenler için tasarlanmış bir platform.
Farklı Antalya Gece Kulüpleri
Gece kulüpleri birçok açıdan farklı, gerek eğlenme gerek içki gerekse diğer açılardan bunu fark edebilmektesiniz, ancak kulüplerin kendi aralarında da farklılıkları yok değil. Side Karma Club birkaç açıdan kendini direkt olarak belli ediyor. Sadece mavi ışık konseptinde ki kulüp içerisinde yüksek ses hiçbir zaman kesilmiyor.

Club Ally ise bu alandaki ikinci kulüp. Çok geniş bir alana yayılmasıyla beraber hem dans etmek isteyenlerin, hem de oturup konuşmak isteyenlerin mekanı olabilir. Farklı Antalya gece kulüpleri içerisinden en farklısı bu diyebiliriz çünkü bir kulüp gibi gözükese de her anı kulüp gibi değil. Yaşayabileceğiniz farklı deneyimlere de olanak tanıyan bir mekan.

Şehirde ki gece kulüplerinde hayat oldukça uzun sürer ve hiçbir zaman kesilmez. Yüksek ses için hiçbir yerden şikayet almazsınız ve gerek içki gerekse eğlence bakımından en ufak bir sorun bile yaşamazsınız. Bu yüzden Antalya gece hayatı kulüpleri bir farklıdır. Büyük ihtimalle size unutulmaz bir gece yaşatacaktır.