pelin1979 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Ailemin tek çocuğuyum bu nedenle bazı avantajlarla dünyaya geldiğimi düşünmüyor değilim. Ailenin tek çocuğu olmanın zorlukları olduğu kadar bir çok artısını da yaşadım.

Örneğin eğitimime çok daha fazla önem verildi. Kendimi ve sevdiğim şeyleri çok daha rahatlıkla yapabildim. Mesela tiyatroya olan ilgimi oyunculuk eğitimleri alarak pekiştirdim. Bu hem Yalova gibi bir şehirde yaşıyor olmamın hem de ailemin kendimi geliştirmem konusuna verdikleri önemin bir sonucu oldu.

Tiyatro çocukluğumdan beri ilgi duyduğum bir alan. Oyunları izlerken hep “orada bende olmalıyım” diye düşünürdüm. Bu nedenle üniversite yıllarımda aynı zamanda oyunculuk eğitimleri aldım. Ufak çağlı da olsa bazı tiyatro oyunlarında rol alma şansım oldu. Tiyatronun dışında en büyük hobim seyahat etmek.

Farklı yerler şehirler hatta sokaklar keşfetmekten büyük zevk alıyorum. Seyahatlerin insana çok şey öğrettiğini yaşayarak görme şansım oldu. Farklı yerler ve kültürleri görerek ve yaşayarak öğrenmek son derece keyifli bir öğrenme şekli. Bu bloğu oluştururken de amacım hayata dair tüm paylaşımları yapmak ve her konuda farklı fikirler ile birlikte tartışıp paylaşabilmekti. Siz değerli ziyaretçilerimiz ile bildiklerimizi ve deneyimlerimizi paylaşarak keyifli bir platform oluşturacağımıza inanıyorum